Összeomlott az Atlético, oda lehet adni az aranyat a Barcának

Az Atlético Madrid úgy utazott a Villarrealhoz, hogy az utóbbi 11 bajnokijából kilencet megnyert, és csak a Girona elleni 1-1, valamint a Barcelona elleni vereség csúfította a mérleget.

Diego Simeone csapata jól kezdte a Villarreal elleni meccset is, a 20. percben Antoine Griezmann nagyon magabiztosan lőtte be az általa kiharcolt büntetőt.

Egészen a 82. percig úgy tűnt, az Atlético bezsákolja a 3 pontot,

de ekkor a Villarreal 20 éves cseréje, a török Enes Ünal szép fejessel egyenlített.

Már a háromperces hosszabbítás pörgött, amikor jött az igazi feketeleves az Atlético számára, és megint Enes Ünal szolgálta fel, ezúttal egy kapu előtt keresztbe lőtt labdára csapott le.

A hátralévő időben Vitolo még össze tudott hozni egy egyből pirosat, mert addig emberkedett az egyik hazai játékossal a labdáért harcolva, amíg a bíró kiállította.

Mivel a madridiak hátránya 9 fordulóval a vége előtt 11 pont a Bilbaót 2-0-ra lenyomó Barcelona mögött, lassan oda lehet adni az aranyérmet a katalánoknak.