Kiakadtak a Barcánál az újabb tévesen meg nem adott gól miatt

Szombaton a Barcelona labdarúgócsapata hazai pályán játszott 2-2-es döntetlent a Celta Vigóval. A vendégek a 20. percben szereztek vezetést, amire azonnal jött a katalán válasz Lionel Messi részéről, sőt, a 25. percre már fordíthatott volna a Barca, csakhogy Luis Suárez góljába belefújtak les miatt.

Téves ítélet volt, az egyik védő jócskán belógott, nagyon benézte a szituációt az asszisztens.

Ez egy hét alatt már a második tévesen meg nem adott barcelonai gól, múlt hét végén a Valencia elleni rangadón Messi találatát kanalazta ki a kapus a gólvonal mögött, de a játékvezető nem látta bent.

Messi lövését csak a bíró és a partjelző nem látta gólnak
A spanyol bajnokságban még nincs gólvonal-technológia, ez volt a Valencia nagy szerencséje a rangadón.

Ernesto Valverde, a Barca vezetőedzője akkor még visszafogott volt, akkor még azzal a találattal példálózott, amit a Málaga ellen lőttek és amikor a gólpassz előtt már kiment a labda, mégis megadták a gólt. Valverde most már nem volt ilyen elnéző, ha finoman is, de beszólt a játékvezetőnek, azt mondta, az ítéletek mind a Barcelona ellen voltak.

Remélem, hogy a következő játékvezetői tévedés már nem a mi kárunkra lesz

mondta a beIN Sportnak Valverde.

A Barcelona egyébként a második félidőben már a játékvezető szerint is megszerezte a vezetést, de arra meg a Vigónak volt egy gyors válasza, 2-2 után pedig már nem volt több gól. Bár az üldözők közül a Real Madrid is leikszelt (ők Bilbaóban), az Atlético Madrid és a Sevilla nyerni tudott, míg a Valencia vasárnap lép pályára. A valenciaiak akár két pontra megközelíthetik a Barcát.