Pintér: A gyerekem U12-es csapatában nem kapnak ilyen gólt

Dajka Balázs

újságíró. 2017. 11. 05. 06:47

Elképesztően fordulatos meccset vívott egymással az NB I 15. fordulójában a Budapest Honvéd és a Puskás Akadémia, a felcsútiak három perccel a rendes játékidő vége előtt még 3-2-re vezettek, a végén mégis a bajnok győzött 4-3-ra.

A Budapest Honvéd a 89. percben még vesztésre állt a Puskás Akadémia ellen, de a hosszabbításban már győzelmet ünnepelhetett. Az év meccsét láttuk? Összefoglaló hamarosan az m4sport.hu-n!

Közzétette: M4Sport – 2017. november 4.

A lefújás után a két edző közül érhetően Pintér Attila, a Puskás Akadémia mestere lehetett bosszúsabb.

“Ragyogó mérkőzést játszottunk, ahol élesben láttuk, hogy ki alkalmas arra, hogy a Puskás Akadémia mezét viselje. Remek mérkőzés volt, azt gondolom, hogy nem érdemeltünk vereséget.

Hetek óta hiába játszunk jól, ha kihagyjuk a lehetőségeinket, most viszont rúgtunk három gólt, de amíg ilyen amatőr dolgokat csinálunk, addig ez lesz a vége! A gyerekem U12-es csapatában nem kapnak ilyen gólt, ez elképesztő! Sok sikert kívánok a Honvédnak!”

nyilatkozta Pintér, aki minden bizonnyal az első gólra gondolt, amikor Davide Lanzafame beadásánál Márkvárt Dávid és Poór Patrik is elvétette a labdát, ami végül a meglepett Holender Filip arcáról pattant be.

Filip Holender bejelentkezett a 2018-as Puskás-díjra! :D

A Honvéd holland edzője, Erik van der Meer csapata mentális erejét emelte ki, hiszen a kispestiek vert helyzetből álltak fel. “Ha az egész meccset nézzük, nem játszottunk rosszul, leszámítva a nagy hibáinkat. Danilo jól szállt be a meccsbe négy hét sérülés után, Lanzafame pedig újra gólokat szerzett. Ami problémát jelentett már a meccs előtt, hogy nagyon rövid a kispad, sok sérültünk van. Sokat beszélünk arról, hogy öt védő, vagy négy védő, de először ezeket a nagy hibákat kellene kiküszöbölni”.

A Honvéd a győzelmével beérte pontszámban a 3. helyezett Debrecent, míg a felcsútiak a 9. helyet foglalják el.