A magyar foci legsikeresebb 30 éve 1966-ban a brazilveréssel és még 1967 néhány szép győzelmével futott ki. Hatvan év telt el azóta. Kimaradt ziccerek. Kukorelly Endre írása.
Vági Márton elárulta, mekkora bevételük volt évente az NB I-es kluboknak a közvetítési jogok és a Szerencsejáték Zrt.-vel kötött szerződés után, és van egy ötlete arra, miképp tudnának 15-20 százalékot spórolni a csapatok.