Óriási szabadrúgásgól miatt nem nyert a Chelsea

Bár a listavezető Chelsea a tizenharmadik Burnley otthonába látogatott a Premier League 25. fordulójában, könnyű mérkőzésre nem számíthattak Antonio Conte fiai. Az újonc ugyanis a negyedik lenne a tabellán, ha csak a hazai mérkőzések eredményei számítanának bele a bajnokságba.

A Chelsea jól kezdett, a második helyzetet már kihasználta Pedro a 7. percben. A spanyol támadó egy mintaszerű kontra után lőtt a kapuba (0-1).

A Burnley nem esett össze a bekapott góltól, a 24. percben a téli átigazolási időszakban klubrekordért vásárolt Robbie Brady fantasztikus szabadrúgásgóllal egyenlíteni tudott (1-1).

A második félidőben mindkét együttes adódott egy-két lehetőség, de újabb gól már nem született. A döntetlennel a Chelsea tíz ponttal vezet a Tottenham és az Arsenal előtt, viszont ha a Manchester City hétfőn este győz a Bournemouth otthonában, nyolc pontra megközelíti a londoniakat.

Fogadj élőben most vagy soha a Tippmixproval!