Bombameglepetés: kiesett a Liverpool az FA-kupából

Szombaton kora délután az FA-kupa 4. fordulójában csapott össze a Liverpool a másodosztályú Wolverhampton Wanderersszel.

Egy perc sem telt el a meccsből, és máris hátrányba került a Liverpool. Helder Costa ívelt középre egy szabadrúgást, Richard Stearman pedig közelről a kapuba fejelt.

A 41. percben már kettővel mentek a vendégek, Costa ugratta ki nagyszerűen Andreas Weimannt, aki kicselezte Loris Kariust, majd az üres kapuba lőtt.

A második félidőben bejött Philippe Coutinho, Daniel Sturridge és Emre Can is, de ők sem váltották meg a világot.

A 86. percben Divock Origi szépített egy szöglet után, Sturridge fejelte oda a labdát a belga csatárnak.

Egy perccel később ismét egy sarokrúgás után teremtett helyzetet a hazai csapat, de Harry Burgoyne ezúttal lábbal hárított.

A Liverpool az utóbbi nyolc tétmeccséből csak egyet tudott megnyerni (a negyedosztályú Plymouth ellen, 0-1), három döntetlen és négy vereség mellett idén. A másodosztályú Wolves elleni bukta már a harmadik zakója volt zsinórban a Poolnak.