Ismét Puskás Ferenc nyomdokain a Wolfsburg magyar játékosa

jakabfi zsanett (jakabfi zsanett)

A Wolfsburg a svéd Eskilstuna United otthonába látogatott a női Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán.

Jakabfi Zsanett természetesen ott volt a vendégek kezdőcsapatában, s rögtön az 5. percben vezetést szerzett, sőt bő tíz perccel később már meg is duplázta a német gárda előnyét.

Marija Banusic az első játékrész derekán szépíteni tudott, de a második félidőben újabb két gólt szerzett a 26 éves játékos, aki ismét Puskás Ferenc nyomdokain lépked, hiszen a 2006-ban elhunyt legenda kétszer is hasonló bravúrt ért el a legrangosabb európai kupasorozatban. (az 1960-as BEK- döntőben az Eintracht Frankfurt (7-3), öt évvel később pedig a Feyenoord ellen (5-0))

A Wolfsburg 5-1-re nyert Svédországban, így gyakorlatilag készülhet a negyeddöntőre a Bajnokok Ligájában.

Ne hagyd ki az ősz legjobb legjobb focimeccseit. Fogadj a Tippmixpron!