Foci

Storck: Összességében gyenge meccsünk volt a mai

A magyar labdarúgó-válogatott a Feröer-szigetek elleni gól nélküli döntetlennel kezdte a vb-selejtezőt. A találkozót követően Bernd Storck szövetségi kapitány így értékelte a látottakat:

Összességében gyenge meccsünk volt a mai, labdabirtoklás nem sokat ér, ha nincsen elég helyzetünk. Mindent megpróbáltunk, de ma nem voltunk elég jók, nem ment a játék, nem tudtuk keresztülvinni az akaratunkat. Ennél jobban kell játszani a folytatásban, ehhez pedig állandó játéklehetőség is kell, ezt ki kell harcolni.

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik