Foci

Simeone „táncra” perdült az oldalvonal mellett

Az argentin lelkesedésére nem lehetett panasz.

Amint arról már beszámoltuk, az Atlético Madrid vért izzadva, büntetők után győzte le a PSV Eindhoven csapatát, így bejutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. A hazaik mestere, Diego Simeone végig ezer fokon égett, az oldalvonal mellett nem mindennapi „táncot” mutatott be.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik