Szlovák BL-csapat verte az Újpestet

Az előző szezonban a Bajnokok Ligája főtábláját is megjárt MSK Zsolna 4-0-ra verte budapesti csapatot.

Az Újpest szerdán a szlovák bajnokság harmadik helyén végző Zsolnával meccselt és szenvedett négygólos vereséget. A BL-t is megjárt együttes mindkét félidőben két-két góllal terhelte meg az újpesti hálót.

A Honvéd a dunaszerdahelyi DAC együttesét látta vendégül, a honvedfc.hu cikke szerint pedig a hazaiak hátrányból harcolták ki az 1-1-es döntetlent. A második félidő elején Sedlak szerezte meg a vezetést a vendégeknek, később azonban Hajdú egy középre lőtt labdát a hálóba vágva egalizált.

A Vasas-HÍD a szlovák másodosztályban érdekelt Bódvával meccselt, az új szerzemény Simic pedig egymaga négyet vállalt az angyalföldi gólokból. A vége 5-0 lett.

A Kecskemét is szlovák másodosztályú együttessel meccselt, a Losonc látogatott a Széktói Stadionba. A hazaiak két duplának köszönhetően nyerték meg 4-1-re a mérkőzést, Francis Litsingi és Simon Attila is kettőt vágott.