Oftedal: Ha olimpiai bajnok lennék, egy hétig bőgnék utána

Krizsán Csaba / MTI
Stine Oftedal végleg döntött

Hatodik alkalommal nyerte meg a Bajnokok Ligáját a Győri Audi ETO KC női kézilabda-csapata, miután vasárnap 30-24-re legyőzte a német Bietigheimet a budapesti négyes döntő fináléjában.

A négyes döntő legjobbjának megválasztott Stine Oftedal elárulta, hogy amikor az utolsó két percben érezte, hogy megcsinálták, eluralkodtak rajta az érzelmek.

Az M4 Sport Kézilabda magazinjának azt is elmondta, hét győri éve alatt sok bizalmat kapott és sokat köszönhet a klubnak.

Most az olimpiai cím a cél, ez a legnehezebb, ez a végső álom, ha ott is győzelemmel fejezhetném be, egy hétig bőgnék utána

– mondta Oftedal, aki két és fél hét nyaralásra megy, de természetesen ott is fog edzeni közben.

A 32 éves norvég irányító januárban jelentette be, hogy nyártól szünetelteti a pályafutását, de nagyon valószínű, hogy ezzel vége is a karrierjének.

Most úgy fogalmazott, nem hiszi, hogy folytatná a kézilabdát.

Ez a vég, itt kell, hogy vége legyen. Jó érzés, hogy a csúcson hagyom abba.