A következő élő közvetítés része Utolsó másodperces kapusbravúrral BL-döntős a Győr

Körömrágóssá tette a végét, de BL-döntős a Győr

Kovács Tamás / MTI

A Győri Audi ETO KC 24-23-ra legyőzte a dán Esbjerget a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati első elődöntőjében.

Az első félidő nagy hullámvasutazás volt, mindkét csapatnak voltak hosszú gólmentes időszakai, harminc perc után a Győr néggyel vezetett (13-9).

A második felvonásban már hat gól is volt a Győr előnye (18-12), ám az Esbjergnél Reisrad magára talált, így szoros lett a vége. Az utolsó győri támadás eladott labdával zárult, így volt esélye egyenlíteni a dán csapatnak, ám Sanna Solberg ziccerét a magyar csapat legjobbja, Toft kivédte. A döntőben a Metz-Bietigheim párharc győztese vár a Győrre.