A következő élő közvetítés része Eszelősen bekezdett a magyar sprinter, országos csúcs közelében járt egy gátas és őrületes lezárást kapott a legjobban várt döntő

„Bocsánat, meg akartalak titeket ajándékozni” – Molnár Attila őrült nagyot futott a vébén

Mohos Márton / 24.hu

A magyar versenyző elképesztően erősen kezdett négyszázon, a táv első felében a harmadik helyért küzdött és úgy tűnt, valami egészen különlegeset láthat Budapest. Rettenetesen elfáradt Molnár, ezért a második kétszázon már beérték a riválisok, végül 45.02 alatt ért célba hatodik helyen.

Muszáj volt elkezdenem, mert ez az egy esélyem volt. Három nap alatt három ilyen négyszázat lefutni, nagyon elfáradtam. Bocsánat, meg akartalak titeket ajándékozni egy továbbjutással

– mondta az elődöntő után a magyar atléta.

Molnár Attila 12. helyen zárta így a világbajnokságot, korábban soha nem jutott elődöntőbe egy magyar sem.