Rasovszky Kristóf vállán sírta ki magát a másik magyar úszó a vébén

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a nyílt vízi úszók 10 kilométeres vasárnapi versenyében a fukuokai vizes világbajnokságon.

Miközben az ő fényes győzelmét ünnepelték itthon, a verseny másik magyarja, Betlehem Dávid a 16. helyen végzett. A végső győztes Florian Wellbrock mögött majdnem három perccel lemaradva ért célba Betlehem és a Magyar Úszó Szövetség videójából az is kiderült, hogy ez mennyire megviselte őt. Rasovszky ugyanis kedvesen ment vigasztalni, de Betlehem egyszerűen csak megölelte és elsírta magát.

Rasovszky a második hely megszerzésével hivatalosan is megszerezte az olimpiai indulási jogot 2024-re.