Megműtötték, kórházban lábadozik a magyar teniszező

Csuklóműtéten esett át Stollár Fanny, a nő tenisz-világranglista 350. helyén álló magyar játékos szerint ez volt az utolsó lehetősége a biztos gyógyulásra.

Ha büdösen is, de Murray visszaszerezte az értékeit
A háromszoros Grand Slam-győztes klasszis elveszítette a cipőjét és a jegygyűrűjét.

„Mint néhányan már tudjátok, jó ideje küzdök a csuklómmal. Idén vissza akartam térni, de nem telt el hét, hogy a csuklóm ne fájt volna. Ez volt az utolsó lehetőségem, sohasem könnyű a műtét mellett dönteni.

De ez volt az egyetlen módja annak, hogy esélyem legyen a visszatérésre, és egészségesen űzzem azt a sportot, amelyet szeretek

– írta Instagram-oldalán.

Stollár legutóbb október elsején, a budapesti 25.000 dolláros versenyen lépett pályára, ahol a legjobb 16 között 6:3, 6:0-ra kikapott a román Alexandra Cadantutól.

Párosban szeptember közepén, a portorozi tornán lépett pályára, akkor a kazah Anna Danyilina oldalán a negyeddöntőben búcsúzott.