Kilenc góllal is vezetett, végül kikapott a tartalékos Buducnost

A koronavírus és sérülések miatt 11 játékosát nélkülözve utazott el a Kaproncára a Buducnost Podgorica női kézilabdacsapata, amely juniorokat, illetve az erre a mérkőzésre reaktivált klubelnököt, a riói olimpia után visszavonult Radmila Petrovicot is csatába küldött.

Ezzel a Görbicz-varázslattal szerzett pontot Moszkvában a Győri ETO
38 mérkőzés óta veretlen a magyar csapat a Bajnokok Ligájában.

Úgy tűnt, a podgoricaiak ilyen hátrányos helyzetből is képesek lesznek győztesen kijönni, hiszen a 20. percben már kilenc góllal 14-5-re vezettek. Félidőre Podravka öt gólra csökkentette a különbséget (12-17), majd egy 5-0-s rohammal a 35. percre egyenlített (17-17).

23-23-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok, de az utolsó tíz percet már a hazaiak bírták jobban, a juniorjait is bevető Buducnostnak nem maradt esélye.

A horvátok végül 29-26-ra győztek, a hazaiaknál Ana Turk hat gólt szerzett, a mezőny legeredményesebbje a vendégek szerb játékosa, Andrea Lekic volt kilenc találattal.