Végtelenítve tudnánk nézni: Szlovéniát is lenyomták a kézisek az Eb-n

A magyar kézilabda-válogatott ugyan négygólos hátrányban is volt az első félidőben Szlovénia ellen, de a szünet után ismét ellenállhatatlanul játszott, így 29-28-ra megnyerte a középdöntős meccset. Minden várakozást túlszárnyalva versenyben vagyunk az elődöntőbe kerülésért.

A második félidőben nincs ellenfél, mindenkit szétszed a kéziválogatott
Valami megmagyarázhatatlan dolog történik a csapattal a félidőben.

Bánhidi Bence és Ligetvári Patrik a gólokat szállították, Mikler Roland pedig a bravúrokat. Íme, az európai szövetség összefoglalója a meccsről:

A magyarok kedden Svédországgal, szerdán pedig Portugáliával találkoznak a középdöntőben. A csoport első két helyezettje az elődöntőbe jut, a harmadik pedig az ötödik helyért játszhat.

Így áll most a csoportunk

1. Norvégia 6 pont, 2. Szlovénia 4 (79-75), 3. Magyarország 4 (82-82), 4. Portugália 2 (88-87), 5. Izland 2 (73-79), 6. Svédország 0

Kiemelt kép: Jonathan NACKSTRAND / AFP