Súlyos sérülése után visszatért, góllal debütált a Veszprémben

Góllal mutatkozott be a Telekom Veszprém csapatában a lengyel Pawel Paczkowski a szerb Metaloplastika Sabac elleni győztes hazai meccsen a férfi kézilabda SEHA Liga alapszakaszának keddi játéknapján.

Az MTI tudósítása szerint a mérkőzés 22. percében először lépett pályára a súlyos térdsérüléséből visszatérő lengyel jobbátlövő, aki két perc múlva gólit is szerzett.

A mezőny legeredményesebb játékosa a szerb csapatból a 7 gólig jutó Milan Milic volt, a veszprémiek közül Yahia Omar, Dragan Gajic és Andreas Nilsson egyaránt 6-6 gólt lőtt.

Nem szerepelt a veszprémiek keretében Kentin Mahé, aki még nem épült fel térdsérüléséből.

Elégedett vagyok a győzelemmel, viszont jobban is védekezhettünk volna. A 29 kapott gól az sok

mondta David Davis.

A Veszprémnek egy vereség mellett ez volt a hatodik győzelme a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában.