Sport lineup

Erre a 99 yardos visszahordott TD-re lehet, hogy örökké emlékezni fognak

Nem kizárt, hogy utolsó meccsét játszotta le Oaklandben a Raiders, amely 2020-ban Las Vegasba költözött, jövőre pedig még nincs meg az otthona – London már jelezte, tárt karokkal várja a csapatot. Úgyhogy, ha már utolsó mérkőzés, valami maradandót érdemelt meg a világ egyik leghíresebb szurkolótábora, és amellett, hogy a Raiders a csalódott csapatok meccsén 27-14-re megverte a Denver Broncost, volt egy touchdown, ami sokáig emlékezetes marad.

Két lépésből adtak mattot a sportvilág legőrültebb szurkolóinak
Az Oakland Raiders bemutatja, hogyan kell elveszteni minden idők legjobb szurkolóit, és hogyan kell a lehető legrosszabb üzenetet megfogalmazni a játékosok és a közvélemény felé.

Az első negyed elején járt még a meccs, amikor a Broncos puntolta el a labdát, a speciális egység azonban bénázott egyet, Dwayne Harris pedig gondolt egyet, felkapta a labdát és a pályán végigsprintelve a gólterületre futott vele.

99 yardos TD volt ez, az nfl.com szerint ez volt minden idők második legmesszebbről visszahordott touchdownja.

Az Oaklandnek ez mindössze a negyedik győzelme volt a szezonban, miközben már van 11 veresége. A Denver mérlege 6-9.