during the swimming on Day five of the European Championships Glasgow 2018 at Tollcross International Swimming Centre on August 6, 2018 in Glasgow, Scotland.

Így lett Európa-bajnok Kapás Boglárka

2018. 08. 07. 06:26

Kapás Boglárka hétfő este élete legjobbját úszta 200 méteres pillangóúszásban a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokságon, amellye aranyérmet nyert. A verseny első felében egészen leszakadt magyar versenyző a táv első felében, ezek után azonban belehúzott és egy egészen emberfeletti utolsó 50 méteres hajrával az első helyen ért célba. Íme a fantasztikus győzelem felvétele:

Kapás egyébként nem volt megelégedve saját teljesítményével, még annak ellenére sem, hogy egyéni csúcsot úszott. Az éremátadásra azért kivirult a magyar úszó – teljes joggal. Fantasztikus versenye volt!

Kiemelt fotó: Clive Rose/Getty Images