EHF Kupa: továbbjutott a Debrecen

A DVSC már a hatodik percben ledolgozta az idegenbeli első meccsen kialakult kétgólos hátrányát, ám a folytatásában jó ideig nem tudtak nagyobb különbséggel vezetni a hazaiak. Lajtos Nóra védéseivel azonban sikerült stabilan tartania a vezetést a magyar csapatnak, félidőben 15-11-re vezetett a Loki.

A vendégcsapat nekiesett a Debrecennek a második félidőben, megtört a DVSC korábbi lendülete, játékosai egyre többet hibáztak, így a lengyelek egyenlíteni tudtak (18-18). Sőt, a győzelemre is esélyt kapott a Lubin, sokáig emberelőnyben játszhattak, ám ezt nem tudták kihasználni. A DVSC viszont élt a lehetőségeivel, így a Váchoz és a Dunaújvároshoz hasonlóan a selejtező harmadik fordulójába jutott, ahol az Érd HC is bekapcsolódik a sorozatba.