Megvan, kivel fog csatázni a Veszprém a BL-bronzért

Csak az utolsó másodpercek döntöttek a Vardar Szkopje- Barcelona mérkőzésen a kézilabda Bajnokok Ligájában. A spanyol sztárcsapat az első félidőben három góllal is vezetett, a szünetre azonban mégis a macedón együttes mehetett előnnyel (13-12). A második játékrész is nagyon szoros volt, többnyire a Vardar vezetett, de volt, mikor a Barcánál volt az előny. Mintegy 20 másodperccel a vége előtt 25-25 bolt az állás, a Vardar támadhatott, Cindric pedig megnyerte csapatának a meccset.

Mindez azt jelenti, hogy PSG-Vardar döntőt és Veszprém-Barcelona bronzmeccset rendeznek vasárnap. A párizsiak szintén egy góllal bizonyultak jobbnak a magyar bajnoknál, ők 27-26-ra nyertek.

Érdekesség, hogy korábban sem a PSG sem a Vardar nem jutott még be a Bajnokok Ligája döntőjébe.