Gyõr, 2015. április 11.
Ambros Martin, a gyõriek vezetõedzõje a nõi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntõjében játszott Gyõri Audi ETO KC - Vardar Szkopje visszavágó mérkõzésen, Gyõrben 2015. április 11-én. A hazai visszavágón 27-27-es döntetlen született, így nem jutott be a négyes döntõbe a Gyõri Audi ETO KC.
MTI Fotó: Kovács Anikó

Ambros Martín vereséggel debütált a román válogatott élén

2016. 10. 07. 06:43

A Győri Audi ETO KC spanyol mestere, Ambros Martín a héten lett a román női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya, csütörtökön pedig be is mutatkozott a válogatott élén.

A korábbi magyar kapitány együttese a Hollandiában zajló felkészülési torna első játéknapján négy góllal kapott ki Szerbiától. A románoknál több nagyágyú (Neagu, Bradeanu, Ardean-Elisei) is kihagyta a mérkőzést.

A szünetben a szerbek hat góllal vezettek, majd volt tíz gól is az előnyük, de végül 23-19 lett a vége. A felkészülési tornán mindkét csapat megmérkőzik még a holland A- és B-válogatottal.