Babos párosban is búcsúzott Wimbledontól

babos tímea (babos tímea, )

Babos Tímea és Mandy Minella kettőse sima vereséget szenvedett a wimbledoni tenisztorna női párosversenyének első fordulójában.

Sajnos Babos Tímea számára egyesben már az első fordulóban véget értek a küzdelmek Wimbledonban, miután kedden szettelőnyből kikapott francia ellenfelétől. Sok ideje nem volt a magyar lánynak a búslakodásra, szerda kora délután ugyanis már a luxemburgi Mandy Minellával az oldalán lépett pályára a párosok versenyében.

Az első körben román, ukrán kettős nézett farkasszemet Babosékkal, Raluca Olaru és Olga Szavcsuk kettőse pedig magabiztos tenisszel hozta is 6-2-vel az első szettet mindössze 30 percnyi játékot követően. A második etap szorosan kezdődött, ám 2-2-nél Olaruék újra elvették Babosék adogatását a játékrészben, majd hozták a saját szervájukat. A meccset végül 6-2, 6-4-re bukta el Babos és Minella kettőse.

Időközben a férfiak versenyében volt egy kisebb csillaghullás: a 18. helyen kiemelt amerikai John Isner térdsérülés miatt 1:1-es állásnál feladta a francia Adrian Mannarino elleni mérkőzését, míg az ausztrálok egykori világelsője, a 32 esztendős Lleyton Hewitt négy játszmában kapott ki szerdán a német Dustin Browntól.