A győri lányok hibátlanul zártak

Az ETO 37-26-ra legyőzte az U Jonidol Cluj együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében.

A szünetig háromgólos előnyt szerzett a hazai csapat, ráadásul a kolozsváriak magyar kapusát, a volt győri Petróczi Viktoriát piros lappal végleg kiállították egy hosszú indításnál történt ütközés miatt.

A fordulást követően sokáig nem tudott ellépni a Győr (volt 22-20 is nem sokkal a véghajrá előtt), az utolsó negyedórában azonban nagyszerű játékkal fokozatosan felőrölte riválisa ellenállását, és 11 gólos különbséggel diadalmaskodott.

Eredmény – női BL, 6. (utolsó) forduló, B csoport:

Győri Audi ETO KC – Cluj (román) 37-26 (17-14) a

A magyar csapat gólszerzői: Szepesi 7, Löke, Kovacsics 5-5, Lekic 4, Hornyák, Radicevic, Amorim 3-3, Görbicz 2, Orbán 2, Rédei-Soós, Tervel, Korsós 1-1

A csoport állása: 1. (és középdöntős) Győri Audi ETO KC 12 pont/6 mérkőzés, 2. Koprivnica 6/5, 3. Krim Ljubljana 4/5, 5. Cluj 0