Marosiék kiestek a negyeddöntőben

Marosi Katalin számára párosban véget ért a brüsszeli tenisztorna, ugyanis Darija Jurak oldalán vereséget szenvedett a legjobb nyolc között.

Pedig a magyar teniszező és partnere jól kezdtek Brüsszelben, ugyanis az első körben egy szlovák duót – Peschke, Srebotnik – ütöttek ki, így készülhettek a Katerina Bondarenko, Monica Niculescu ukrán, román kettős elleni meccsre.

Azonban ez a találkozó már nagyobb falatnak bizonyult, mivel az első szettet simán elveszítették Marosiek: 6:1-re vitte a román, ukrán páros. A második játszmára azonban feljött a Marosi, Jurak kettős, és közel álltak ahhoz, hogy ők nyerjék meg a szettet, de a rövidítésben jobbnak bizonyult az ellenfél, így végül a mérkőzés az ő győzelmükkel ért véget a 637 ezer dollár összdíjazású, brüsszeli salakpályás női tenisztorna páros versenyében.

Eredmény – brüsszeli WTA-torna, salak, 637 ezer dollár
páros, negyeddöntő:
Katerina Bondarenko, Monica Niculescu (ukrán, román)-Marosi Katalin, Darija Jurak (magyar, horvát) 6:1, 7:6 (7-2)