Otthon szenvedett újabb vereséget az Eagles

A Chicago Bears nyerte a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 9. fordulójának hétfő esti mérkőzését.

Nyolcadik mérkőzésén ötödik vereségét szenvedte el a Philadelphia Eagles csapata, miután az NFL hétfői rangadóján hazai pályán kikaptak a Chicago Bears együttesétől.

A vendégek kezdték a találkozót, Matt Speath elkapásával sikerült is touchdownt szerezniük. Később már 0-10 is volt az állás, ezután még egyenlítettek a hazaiak, de a meccs felénél így is a Bears állt jobban (10-17).

A harmadik harmad a házigazdáé volt, az újabb egyenlítés után LeSean McCoy 33 yardos futásának is köszönhetően már a vezetést is átvették (24-17).

A Chicago egy mezőnygóllal szépített, majd a záró negyedben egy touchdown után már ismét náluk volt az előny (24-27). A hazaiak már nem szereztek pontot a találkozón, a vendégek részéről még egy mezőnygólra futotta, így 24-30 lett a vége.

A Bears sorozatban harmadik győzelmét aratta, az Eagles viszont távolodik a rájátszástól.