Arn egy kör után búcsúzott Dallastól

Legmagasabban rangsorolt női teniszezőnk két sima szettben kikapott az ukrán Katyerina Bondarenkótól a Texas Tennis Openen.

A világranglista 62. helyén tanyázó honfitársunk a nálánál alacsonyabban rangsorolt ellenfelével már másodjára csapott össze, az első mérkőzést Arn Gréta nyerte Wimbledonban, akkor három játszmában bizonyult jobbnak.

Az ukrán hölgy ezúttal revánsot vett Arnon, ugyanis egy 69 percig tartó összecsapáson legyőzte őt. Katyerina Bondarenko az első szettben háromszor is brékelni tudta a magyar lányt, aki a másodikban is bajlódott a szervákkal, így 6:2, 6:3-ra elveszítette a mérkőzést a 220 ezer dollár összdíjazású keménypályás tornán.

Az ukrán a következő körben a második helyen rangsorolt, szlovák Dominika Cibulkovával meccsel majd.