Mocsai Lajos együttese bő két héttel ezelőtt kezdte meg felkészülését a következő szezonra, több új játékossal a keretben. A németországi esemény lesz az első megmérettetése a gárdának.
A négycsapatos tornán a mieinken kívül részt vesz a házigazda Lemgo, a THW Kiel, illetve a tavalyi szezonban egyszer már legyőzött francia Montpellier. Az első hazai, nyilvános szereplése a bakonyiaknak várhatóan augusztus 10-én lesz a Székelyudvarhely ellen.
