Legjobb négyben a Csíkszereda

A Vasas már kétmeccses előnyben van a Ferencvárossal szemben, a Brassó egyenlített a Miskolc ellen a MOL Liga negyeddöntőiben.

A Vasas simán, hat góllal verte a Ferencvárost a magyar-román jégkorongbajnokság, a MOL Liga negyeddöntőjének második, szerdai mérkőzésén, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Küzdelmes meccsen egyenlített a Brassó Miskolcon, a rendes játékidő vége egyenlő állásnál érte a csapatokat, Vitalij Kyrychenko azonban a ráadás felénél megszerezte a győztes gólt a vendégeknek.

A Csíkszereda ezúttal tíz lőtt gól alatt maradt az Újpest ellen, továbbjutása azonban egyáltalán nem forgott veszélyben az Újpest ellen.

MOL Liga, negyeddöntő:

2. mérkőzések:
Vasas – FTC-Orangeways 8-2 (5-0, 0-1, 3-1)
Az állás: 2-0, a Vasas javára

Miskolci Jegesmedvék-Fenestela Brasov (román) 3-4 (0-1, 2-2, 1-1, 0-1) – hosszabbítás után