Média
Móré Annamária produkciós vezető. fotó: linkedin

Leköszönt a Viacom produkciós vezetője

Szalay Dániel
Szalay Dániel

újságíró. 2018. 03. 06. 07:59

Korábban a témában:

Távozott múlt pénteken a Comedy Central, az RTL Spike, a Paramount Channel és a Music Television tévécsatornákat üzemeltető Viacom médiavállalattól Móré Annamáriaírta meg a SorozatWiki blog. A szakember a tévétársaság magyar, román és cseh saját gyártású műsoraiért felelt produkciós vezetőként. Olyan produkciók tartoztak hozzá az elmúlt években mint a Tömény történelem, a Készhelyzet 2. évada, a Pumpedék, az utolsó három Viva Comet, a Stáb a tanyán, illetve a román Show de Seara cu Viorel Dragu. A tévés szakember 2001 és 2017 között az RTL Klubon látható Barátok Közt című napi sorozat egyik írójaként, valamint 2011-ben a Kalamár Tamásék által készített Csalfa Karma című websorozatnál is dolgozott – idézte fel a blog, mely arról is beszámolt, hogy Móré Annamária az RTL Klubon látható A mi kis falunk és a TV2-n futó Korhatáros szerelem című sorozatok gyártójánál, a ContentLab&Factory cégnél folytatja.

Kapitány Iván: Erőre kapott a hazai sorozatgyártás
Exkluzív interjú az RTL Klubon látható A mi kis falunk rendezőjével, valamint Boris Mihállyal, a TV2 Korhatáros szerelmét is gyártó ContentLab&Factory sorozatgyártóba befektető cég társtulajdonosával.

Móré a váltást azzal indokolta, hogy úgy érezte, új ingerekre van szüksége, ráadásul régi vágya volt fikciós sorozaton dolgozni. Hámori Barbara, a ContentLab vezető showrunnere azt is elmondta, hogy Móréval egy új fikciós projekten kezdtek el együtt dolgozni, „ami megvalósulás esetén igazán izgalmas szakmai kihívás valamennyiünknek. Márciustól a projekt előkészítésében és fejlesztésében dolgozunk együtt”.

Szűcs László, a Viacom magyarországi pr és kommunikációs vezetője a 24.hu-nak azt mondta, Móré utódlása folyamatban van, a kiválasztás eredményéről a későbbiekben tudnak tájékoztatást nyújtani.

Új kézben a Feleségek luxuskivitelben
A dúsgazdag magyar nők életét bemutató produkciót ezentúl Hámori Barbara viszonylag új cége készíti a VIASAT3-nak.

Kiemelt kép: Móré Annamária produkciós vezető. fotó: linkedin

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

A video grab from footage broadcast by the UK Parliament's Parliamentary Recording Unit (PRU) shows Britain's Prime Minister Theresa May listen as Britain's opposition Labour Party Leader Jeremy Corbyn speaks in the House of Commons in London on January 15, 2019, before MPs vote on the government's Brexit deal. - Parliament is to finally vote today on whether to support or vote against the agreement struck between Prime Minister Theresa May's government and the European Union. (Photo by HO / PRU / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE - MANDATORY CREDIT " AFP PHOTO / PRU " - NO USE FOR ENTERTAINMENT, SATIRICAL, MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.