Korhatáros szerelem
Média

Dobó Katával indul új tévésorozat a TV2-n

A Korhatáros szerelem érdekessége, hogy ugyanannak a műsorgyártó cégnek a fejlesztése, amely az RTL-en futó A mi kis falunkat is gyártja.

Az RTL Klubon futó sorozatot, A mi kis falunkat is fejlesztő cég, a ContentLab & Factory az IKO Műsorgyártóval közösen saját sorozaton kezdett el dolgozni a TV2 számára – írja a Media Hungary 2017 konferencián elhangzott egyik előadás alapján a SorozatWiki blog.

Már le is forgatták a Korhatáros szerelem című széria pilotját. A történet középpontjában egy olyan háromgyerekes édesanya áll, aki egyedül neveli gyermekeit, miközben újra randizni próbál. Ezt onnan tudja a blog, hogy a Siófokon zajló kétnapos konferencia egyik termében Fischer Gábor, a TV2 Médiacsoport kábelcsatorna programigazgatójának előadása alatt le is vetítettek egy kis előzetest a sorozatból. A blog tudósítása alapján látszott, hogy a sorozat főszereplői között megtaláljuk majd az RTL-en futó Válótársakból is ismert Kovács Patríciát, továbbá Dobó Katát, aki szintén dolgozott a Válótársakban, valamint Kamarás Ivánt is, aki a Válaszcsapásban szerepelt.

Hámbori Barbara, a ContentLAB & Factory (A mi kis falunk gyártójának) fejlesztésekért felelős nemzetközi vezetője a SorozatWikinek megerősítette, hogy ők hárman lesznek a sorozat főszereplői, ezen kívül azt is elmondta, hogy 13 részes lesz az első évad.

A ContentLAB & Factory-val együtt dolgozó IKO Műsorgyártó cég egyébként azé a Rákosi Tamásé, aki jelenleg a TV2 Zrt. igazgatóságának is tagja. Korábban – még Dirk Gerkens alatt – több mint egy évtizeden át az IKO az RTL-nek volt a nagy műsorszállítója.

A Media Hungary konferenciáról szóló tudósításainkat ide kattintva olvashatják.

Ajánlott videó

Norvégia szerint Magyarország lecsúszott a támogatásról, míg a magyar kormány azt állítja, ilyen forgatókönyv nem létezik: felvázoljuk a patthelyzet jogi hátterét. És kiderítettük azt is, hogy olyan fideszes kötődésű alapítvány is megpróbált az Ökotárs helyére kerülni, amelynek kuratóriumában Mészáros Lőrinc volt felesége, Kelemen Beatrix is helyet kap.

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.