Kultúra

Hosszabb évaddal térhet vissza A mi kis falunk

Mohos Máté
Mohos Máté

2018. 07. 31. 15:32

Korábban a témában:

Az eddigi nyolc részes évadok helyett ennek több mint duplájával, tizenhét résszel is érkezhet A mi kis falunk harmadik évada, tudta meg a SorozatWiki. Az elképesztően sikeres magyar sorozat következő évadát még idén tervezik bemutatni, de a forgatás a megnövelt epizódszám miatt nem ér véget a nyáron.

Az is lehetséges azonban, hogy nem a következő évad lesz ilyen hosszú, hanem hogy már a távolabbi jövőre tervez az RTL Klub, és a 2018-2019-as széria mellett a negyedik évadhoz is forgatnak már részeket. Ez azért sem lenne csoda, mert A mi kis falunk eddig óriási nézőszámokat produkált (a 18 és 49 évesek közötti korosztályban 29,2% átlagos közönségaránnyal futott), és talán nyugodtan meg lehet előlegezni azt, hogy a harmadik évad is nagy siker lesz.

Az RTL Klub kommunikációs osztálya nem erősítette meg az évad hosszáról szóló híreket, mondván

epizódszámokról még korai volna beszélni.

Kép: RTL Klub

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

2952552 10/07/2016 Ten giant portraits are posted on the windows of the Novaya Gazeta editorial office during a commemorative event marking the 10th anniversary of journalist Anna Politkovskaya death. Maksim Blinov/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.