Nagyvilág

Motorkerékpárra szerelt pokolgép ölt egy afganisztáni piacon

A robbanásban több tucatnyian megsebesültek.

Motorkerékpárra szerelt pokolgép ölt meg nyolc embert a dél-afganisztáni Uruzgán tartomány egyik piacán kedd este, amikor a muzulmánok napnyugtával már megtörhetik a böjtöt a ramadán idején – közölték a hatóságok.

A fővárosban szerda hajnalban rakéta csapódott be az elnöki palota udvarán – közölte egy kabuli rendőrtiszt. Egyelőre nem tudni, hogy okozott-e kárt emberéletben vagy anyagiakban.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik