Közélet

Kiraboltak egy takarékszövetkezetet Nyíregyházán

A pisztolyos támadó pénzt követelt az alkalmazottaktól, majd miután megszerezte zsákmányát, elmenekült a helyszínről.

A rendőrök nagy erőkkel keresik a fiatalembert. Rablás közben egyébként lövés nem dördült, és senki sem sérült meg – tájékoztatott Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik