A cikk szerint a májusban utalt áprilisi bért számos dolgozójának duplán utalta át a BKV. Nem váratlan 13. havi fizetésről van szó, hanem „banki, informatikai hiba” lépett fel. Egyelőre még senki sem tudja pontosan, hány dolgozót érint a probléma, de a 12 ezres létszámból több ezren is lehetnek.
A BKV levélben kérte dolgozóit, küldjék vissza a pénzt, a munkavállalók ugyanakkor megtehetik, hogy ezt nem teszik meg – írja az internetes hírportál. Pontosan nem tudni, mekkora a túlfizetés, de becslés szerint elérheti a kétmilliárd forintot is. Ha a dolgozók nem lesznek könyörületesek a BKV-val, és úgy döntenek, hogy nem utalják vissza a pénzt, akkor a közlekedési társaságnak ez jelentős likviditási problémát jelenthet.
Magyar Péter egy fóti gyermekotthonban történt bántalmazásról kérdezi Orbán Viktort – videó
A Tisza Párt elnöke arról beszélt, hogy egy fogyatékkal élő, földön fekvő gyermeket fojtogat egy iráni származású, katonai végzettségű nevelő. Molnár Áron is posztolt a témában, ő az esetről készült videót is megosztotta.
