Élet-Stílus

X-Faktor: kiderült, ki lesz a 4. mentor

Puskás Peti, ByeAlex és Gáspár Laci mellett Radics Gigi lesz a 4. mentor az X-Faktor következő évadában. A hírt csütörtökön jelentették be a Reggeliben.

Az utóbbi hónapokban rengeteg hír felröppent azzal kapcsolatban, hogy Radics Gigi nem folytatja az X-Faktort a mentorcsapattal, és mindenki próbálta megtippelni, hogy ki kerül a helyére, de végül mégis ő marad a műsorban.

Fotó: RTL Klub

Kiemelt kép: RTL Klub

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik