Magyarország-Németország 0-3

A németek Podolski 11-esgóljával vezetést szereztek, majd Gomez és Cacau is betalált.

Magyarország-Németország 0-3 (0-1)
Puskás Ferenc stadion. Vezeti: Claus Bo Larsen (dán)
Gól: Podolski (5. – 11-esből), Gomez (69.), Cacau (73.)
Sárga lap: Bodnár (14.), illetve Trochowski (41.), Friedrich (62.)
Magyarország: Király Gábor – Bodnár László (Laczkó Zsolt, 85.), Juhász Roland (Szélesi Zoltán, 71.), Horváth Gábor, Vanczák Vilmos – Bodor Boldizsár (Tőzsér Dániel, 45.), Vadócz Krisztián, Koman Vladimir (Lázok János, 87.), Dzsudzsák Balázs – Huszti Szabolcs (Priskin Tamás, 71.) – Torghelle Sándor (Németh Krisztián, 61.)
Németország:
Neuer – Boateng, Mertesacker, Friedrich (Badstuber, 71.), Westermann – Khedira (Aogo, 45.) – Trochowski (Jansen, 61.), Özil (Cacau, 45.), Kroos (Marin, 61.), Podolski – Klose
(Gomez, 61.)

93. perc: A játékvezető lefújja a mérkőzést.

91. perc: Lázok lőtt bátran, Neuer nagyot védett, a kipattanót Dzsudzsák elhibázta. A legnagyobb magyar helyzet volt a meccsen.

89. perc: Némethet ugratják ki, megpróbálja a kifutó Neuer fölött átemelni a labdát, ám a kapus még el tudja tolna azt oldalra.

87. perc: Priskin volt lesen.

Magyarország-Németország 0-3 1

85. perc: a szintén újonc Laczkó érkezik.

83. perc: Marin újra és újra lefutja a magyar védelmet, középre adásait azonban eddig tisztázni tudták a magyarok.

80. perc: Jansen félfordulattal lőtte kapura a labdát egy szöglet után, Király szépen védett.

79. perc: villámgyors német ellentámadás végén Gomez átadását csípik el a védők.

74. perc: Marin fut el a szélen remekül, beadását Vadócz tisztázza Gomez elől.

73. perc: Cacau lesprinteli Vanczákot, elhúzza a kifutó Király mellett a labdát, és az üres hálóba gurít. 0-3

71. perc: újabb cserék, Juhász sérülés miatt jött le.

69. perc: Marin indult meg, majd az üresen álló Gomezhez passzolt, aki a kifutó Király mellett a hálóba gurított. 0-2

65. perc: Cacaunak passzolnak középre egy labdát, aki sarkazni próbál, de a magyar védők ezúttal jól helyezkedtek.

63. perc: Huszti szabadrúgása a sorfalról pattant le.

62. perc: Németh első megmozdulásakor Friedrich durván szabálytalankodott.

61. perc: cserék mindkét oldalon. A szintén újonc Németh Krisztián is a pályán.

57. perc: Dzsudzsák lövi el laposan a szabadrúgást, veszélyes volt, de csak szöglet.

57. perc: Dzsudzsák tör a kapu felé, felvágják. Szabadrúgás úgy 25-30 méterről.

55. perc: Kroos ugrik ki, de Bodnár szerel.

53. perc: Dzsudzsák próbálja beforgatni Boatenget, de elcsúszik, így szöglet. Ez az első magyar szöglet.

51. perc: Dzsudzsák zavarja a védőket, labdát szerez, lő, de messze mellé.

46. perc: elkezdödik a 2. félidő.

45. perc: vége az első félidőnek.

44. perc: ismét Özil kerül helyzetbe, de Király véd.

41. perc: ismét Dzsudzsák, ezúttal jól ad középre, de Torghellére ketten is vigyáztak.

38. perc: Bodnár indította hosszan Torghellét, Neuer jól jött ki.

34. perc: ismét Dzsudzsák fut el a szélen, középre adott labdája a kapus kezében landol.

34. perc: Klose lő a tizenhatosról, fölé.

31. perc: Kroos messziről próbálkozott, Király szögletre tolta a laposan érkező labdát.

30. perc: Khedira ugrott ki, majd centerezett középre, ám Bodnár elcsípte a labdát.

28. perc: Koman bátran, 30 méterről lőtt fölé.

26. perc: Torghelle ugrott ki, nem volt les, de a kifutó Neuer lábbal hárított.

20. perc: Vanczák indítja Torghellét, aki viszont lesen volt.

18. perc: Bodortól megint Özil elé kerül a labda, Király ezúttal is bravúrt mutat be, kiüti a hosszú sarokra tartó labdát.

16. perc: Özil kényszerítőzik Khedirával, majd a visszakapott labdát 8 méterről, jobb oldalról lövi kapura, Király azonban ezúttal is véd.

12. perc: Trochowski kényszerítőzik, majd visszagurítja a labdát Özilnek, aki 14 méterről lő, ám Király remekül, lábbal hárít.

9. perc: az első magyar helyzet. Dzsudzsák centerezett középre laposan, ám az érkező Torghelle elől Boateng tisztázott.

8. perc: a németek középre ívelik a labdát, ám az egy kicsit magas Klosénak, fölé.

6. perc: Podolski végzi el a büntetőt, és magabiztosan értékesíti, 0-1.

5. perc: a szögletet követően Torghelle teljesen értelmetlenül visszarántotta Mertesackert, a bíró 11-est ítélt.

4. perc: Podolski lőtt távolról, Király a kapu fölé ütötte a labdát.

1. perc: a németek kezdték a mérkőzést.

A kezdőrúgást Varga Attila, a nemrég elhunyt Varga Zoltán fia végezte el.

A német szurkolók egy része végigkiabálta a magyar himnuszt.

Koman Vladimir ezen a találkozón mutatkozik be a magyar felnőtt labdarúgó-válogatottban.