Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 05. 16. 21:49

Szegedi győzelmével karnyújtásnyira került a bajnoki aranyhoz a címvédő MKB Veszprém kézilabdacsapata.

Tenisz

Madrid, döntő:
Férfiak
Nadal (spanyol, 2.)–Federer (svájci, 1.) 6:4, 7:6
Nők
V. Williams (amerikai, 4.)-Rezai (francia) 2:6, 5:7

Labdarúgás

Serie A, 38. (záró) forduló:
Siena-Inter 0-1
Chievo-Roma 0-2
Atalanta-Palermo 1-2
Bari-Fiorentina 2-0
Cagliari-Bologna 1-1
Catania-Genoa 1-0
Parma-Livorno 4-1
Sampdoria-Napoli 1-0

Soproni Liga, 28. forduló:
Szombathelyi Haladás-ZTE FC 1-1

Kézilabda

Budapest Bank liga, döntő, 2. mérkőzés:
Pick Szeged-MKB Veszprém 31-32

Kosárlabda

NB I, elődöntő, 5. mérkőzés:
Atomerőmű – Körmend 80-79

Forma 1

Monacói Nagydíj, végeredmény:
1. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:50:13.355
2. Sebastian Vettel (német, Red Bull) + 0.448
3. Robert Kubica (lengyel, Renault) + 1.675
4. Felipe Massa (spanyol, Ferrari) + 2.666
5. Lewis Hamilton (brit, McLaren) + 4.363
6. Michael Schumacher (német, Mercedes GP) + 5.712
7. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) + 6.341
8. Nico Rosberg (német, Mercedes GP) + 6.651
9. Adrian Sutil (német, Force India) + 6.970
10. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) + 7.305
11. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) + 8.199
12. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) + 9.135
13. Vitalij Petrov (orosz, Renault) 5 kör hátrány
14. Karun Chandhok (indiai, Hispania) kiesett
15. Jarno Trulli (olasz, Lotus) kiesett
16. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) kiesett
17. Bruno Senna (brazil, Hispania) kiesett
18. Rubens Barrichello (brazil, Williams) kiesett
19. Kobajasi Kamui (japán, Sauber) kiesett
20. Lucas Di Grassi (olasz, Virgin) kiesett
21. Timo Glock (német, Virgin) kiesett
22. Pedro de la Rosa (spanyol, Sauber) kiesett
23. Jenson Button (brit, McLaren) kiesett
24. Nico Hülkenberg (német, Williams) kiesett

Kajak-kenu

500 m:
Férfi K-1:
1. Szalai Tamás (Domino Honvéd) 1:40.230 p
2. Dombi Rudolf (Építők Margitsziget) 1:41.880
3. Kammerer Zoltán (Graboplast Győri VSE) 1:42.160

Férfi C-1:
1. Vajda Attila (Démász-Szeged) 1:51.870
2. Mező Dávid (Csepel) 1:54.960
3. Mike Róbert (MTK-Erzsébetváros) 1:55.340

Női K-1:
1. Janics Natasa (Démász-Szeged) 1:52.330
2. Benedek Dalma (MTK-Erzsébetváros) 1:53.130
3. Medveczky Erika (MTK-Erzsébetváros) 1:53.640

Férfi K-2:
1. Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor (Graboplast Győri VSE, Kőbánya SC) 1:32.700
2. Holpert Ervin, Szalai Tamás (Domino Honvéd) 1:32.970
3. Boros Gergely, Sík Márton (Atomerőmű SE, Démász-Szeged) 1:33.830

Férfi C-2:
1. Széles Gábor, Varga Dávid (MTK-Erzsébetváros, Grboplast Győri VSE) 1:44.320
2. Horváth Gergely, Német Szabolcs (MTK-Erzsébetváros) 1:47.580
3. Hajdu Gergő Károly, Balázs Péter (Dunaferr, BSE) 1:51.620

Női K-2:
1. Vad Ninetta, Hegyi Zomilla (KSI) 1:46.210
2. Tóth Dzsenifer, Dira Zsófia (KSI) 1:47.820
3. Bara Alexandra, Groholy Orsolya (KSI) 1:48.670

5000 m
Férfi K-1:
1. Winkler Máté (Graboplast Győri VSE) 20:31.600 p
2. Holpert Ervin (Domino Honvéd) 20:32.750
3. Gyökös Lajos (Démász-Szeged) 20:33.510

Férfi C-1:
1. Kiss Tamás (Csepel) 23:06.490
2. Kövér Márton (Csepel) 23:21.010
3. Györe Attila (Csepel) 23:42.830

Női K-1:
1. Faldum Bereniké (MTK-Erzsébetváros) 22:41.610
2. Csay Renáta (Graboplast Győri VSE) 22:42.710
3. Folláth Vivien (Szolnok) 22:46.180

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.