Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2006. 12. 08. 10:26

A nap fontosabb sporteseményei.

Asztalitenisz

Bajnokok Ligája, B csoport, 4. forduló
Linz Froschberg (osztrák)-Postás SE Budapest 2-3
Li Csien Pin (Li Qian Bin)-Csang Jing-jing (Zhang Yingying) 3-1
Veronika Heine – Jie Schöpp 0-3
Iveta Vacenovska – Éllő Vivien 1-3
Li-Schöpp 3-2
Heine-Csang 0-3

Jégkorong

NHL, alapszakasz
New York Rangers-Pittsburgh Penguins 3-2 *
Boston Bruins-Toronto Maple Leafs 3-1
Tampa Bay Lightning-Atlanta Thrashers 8-0
Florida Panthers-Buffalo Sabres 3-1
New York Islanders-Montreal Canadiens 2-4
Detroit Red Wings-St. Louis Blues 4-3 – hosszabbítás után
Minnesota Wild-Calgary Flames 3-2 *
Chicago Blackhawks-Phoenix Coyotes 1-2 *
San Jose Sharks-Colorado Avalanche 2-5
Los Angeles Kings-Nashville Predators 1-4
*szétlövéssel

Borsodi Liga
Alba Volán-FeVita – Miskolci Jegesmedvék 7-1

Interliga
Újpest-Slavija Ljubljana (szlovén) 0-3

Kézilabda

Női Eb, csoportkör, 2. forduló

A csoport:
Ausztria-Szerbia 32-27
Magyarország-Macedónia 30-22

B-csoport:
Németország-Szlovénia 31-30
Norvégia-Lengyelország 32-21

Férfi NBI
Tatabánya-Carbonex – Komlói BSK-Fűtőerőmű 32-29

Kosárlabda

NBA, alapszakasz
New Jersey Nets-Phoenix Suns 157-161 – kétszeri hosszabbítás után
Dallas Mavericks-Detroit Pistons 82-92 – hosszabbítás után
Sacramento Kings-Miami Heat 91-93

Női NBI
Atomerőmű KSC-Szekszárd – Vasas-Csata 75-58
Szolnoki NKK-Ceglédi EKK 59-49

Férfi NBI
Debreceni Vadkakasok-UPC – Atomerőmű SE 63-84

Labdarúgás

Borsodi Liga
Kaposvári Rákóczi-Budapest Honvéd 1-2
MTK Budapest-ZTE FC 2-0

Bundesliga 16. forduló
Bayer Leverkusen-Hertha BSC 2-1

Röplabda

Női NBI
Albrecht MVSC-MISI – Szombathelyi RC-Főiskola 3-0

Úszás

Rövidpályás Eb
Férfiak
400 m vegyes
1. Luca Marin (olasz) 4:01.71 p
2. Cseh László 4:03.39
3. Ionnisz Drimonakosz (görög) 4:05.94
4. Verrasztó Dávid 4:09.48

100 m mell
1. Oleg Liszogor (ukrán) 58.14 mp
2. Valerij Gyimo (ukrán) 58.64
3. Alexander Oen Dale (norvég) 58.70

100 m pillangó
1. Milorad Cavic (szerb) 50.63 mp
2. Peter Mankoc (szlovén) 50.78
3. Nyikolaj Szkvorcov (orosz) 51.17

50 m hát
1. Helge Meeuw (német) 23.70 mp
2. Thomas Rupprath (német) 23.92
3. Lubos Krizko (szlovák) 24.19

Nők
100 m hát
1. Laure Manaudou (francia) 57.87 mp
2. Antje Buschschulte (német) 58.20
3. Irina Amsennyikova (ukrán) 59.03

800 m gyors
1. Laure Manaudou (francia) 8:12.24 p
2. Anasztaszja Ivanyenko (orosz) 8:18.09
3. Erika Garcia Villaecija (spanyol) 8:20.09

200 m mell
1. Kirsty Balfour (brit) 2:21.82 p
2. Anne Poleska (német) 2:23.12
3. Beata Kaminska (lengyel) 2:24.87

100 m gyors
1. Marleen Veldhuis (holland) 52.41 mp
2. Alena Popchanka (francia) 52.91
3. Josefin Lillhage (svéd) 53.09

50 m pillangó
1. Therese Alshammar (svéd) 25.36 mp
2. Inge Dekker (holland) 25.65
3. Anna-Karin Kammerling (svéd) 25.92

4×50 m gyorsváltó
1. Svédország (Magdalena Kuras, Therese Alshammar, Anna-Karin Kammerling, Josefin Lillhage) 1:36.61 p
2. Hollandia 1:37.27
3. Németország 1:38.50

Vízilabda

Női BEK-selejtező
Dunaújvárosi Főiskola-ELCOCN – Sabadell (spanyol) 15-7

Női LEN Kupa, csoportselejtező, 4. forduló
Újpest-OSC CEMELOG – CN Moscardo (spanyol) 15-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.