A következő élő közvetítés része The V4 is back! – EU-s hatalmi szerepről és visszaadott reményről is beszéltek a visegrádi vezetők Gödöllőn

Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

Babis cseh miniszterelnök azt mondta, bízik az együttműködésben, majd megköszönt egy jegyzettömböt, amit kapott, és visszaemlékezett arra, hogy szép emlékei vannak korábbi V4-es tárgyalásokról.

Szerinte az együttműködés négy országa Európa jövője.

Meggyőződése, hogy jól fog működni a csoportjuk, ahogy régebben is, és azt is hiszi, hogy eredményeket fognak elérni.

Babis szerint fontos téma az ír uniós soros elnökség ideje alatt a közös költségvetés mellett például a Co2-kvóták kérdése is. Azt mondta, mind a négyen a a kohézió barátai.

Szajki Bálint / 24.hu
Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik