Babis cseh miniszterelnök azt mondta, bízik az együttműködésben, majd megköszönt egy jegyzettömböt, amit kapott, és visszaemlékezett arra, hogy szép emlékei vannak korábbi V4-es tárgyalásokról.
Meggyőződése, hogy jól fog működni a csoportjuk, ahogy régebben is, és azt is hiszi, hogy eredményeket fognak elérni.
Babis szerint fontos téma az ír uniós soros elnökség ideje alatt a közös költségvetés mellett például a Co2-kvóták kérdése is. Azt mondta, mind a négyen a a kohézió barátai.

