A következő élő közvetítés része The V4 is back! – EU-s hatalmi szerepről és visszaadott reményről is beszéltek a visegrádi vezetők Gödöllőn

Az ír mellett a német és az osztrák vezetőt is meghívhatják a V4+-ba

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

Robert Fico az Inforádió kérdésére elmondta, hogy az ír uniós elnökségre tekintettel az ország miniszterelnöke mellett az osztrák és a német kancellárok meghívása is felmerült a V4+-ba, akikkel az energiaárakról és a migráció kérdéséről is beszélhetnének.

Magyar azt mondta el a formátumról, hogy a meghívottak nem állandóan lennének jelen az együttműködésben, hanem akár úgy, hogy időről időre mások vesznek részt.

Babis hozzátette, hogy az állandó tagok téma szerint hívják majd meg más országok vezetőit.

Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik