A következő élő közvetítés része The V4 is back! – EU-s hatalmi szerepről és visszaadott reményről is beszéltek a visegrádi vezetők Gödöllőn

Arany vagy ezüst? – kérdezte Tusk a 35. éves emlékéremről

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

Magyar Péter a Visegrádi Együttműködés 35. évfordulója alkalmából emlékérmeket adott át a társainak. Donald Tusk nevetve kérdezte, hogy aranyból vagy ezüstből van-e az érem, mire Magyar elmondta, hogy ezüstből.

Szajki Bálint / 24.hu
Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik