Belföld

Vécézni se tudott a 80 éves néni a hanyag önkormányzat miatt

Méltatlan körülmények között kénytelen élni egy pécsi nyugdíjas. Egy stáb kellett, hogy megcsinálják a bérház közös vécéjét.

Magdi néni már a 80. életévét tapossa, ennek ellenére nem feltétlen idős emberhez méltó körülmények között él Pécsen – riportozta meg a helyzetet az RTL Klub Házon kívül c. műsora. A nő egy komfort nélküli önkormányzati lakásban él, ami azt jelenti, hogy nincs saját fürdőszobája, egy van csak a folyosó végén, amin több lakás lakosai osztoznak.

Azonban a tartály nem jó elromlott, a hölgy pedig hiába jelezte többször az önkormányzatnak, nem csináltatták meg. Most vizet hordanak neki, hogy tudjon mivel öblíteni. A nő megmutatta a stábnak azt is, ha sürgős a dolog, miként oldja meg azt egy székkel és egy vödörrel. Mindenesetre a stáb kivonulása után csoda történt, másnap mentek megcsinálni a tartályt.

https://www.facebook.com/HazonKivul/videos/1783064765077900/

(Kiemelt kép: Facebook/ Házon Kívül)

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik