Belföld

Mától furcsa látvány fogadja a 4-es metróban

Forgalomba állt a vezetőfülke nélkül közlekedő első szerelvény a budapesti 4-es metróvonalon. Mivel a szerelvény vezérlését teljes egészében számítógépes rendszer végzi, nincs szükség vezetőállásra, így ezeket folyamatosan kiszerelik. Az utasok tehát az első szélvédőn keresztül közvetlenül kiláthatnak az alagútba, illetve a közeledő állomásokra.

Budapest, 2016. június 25. Egy utas fényképezi a metróalagutat a vezetõfülke nélkül közlekedõ elsõ szerelvény szélvédõjén keresztül a 4-es metróvonal Bikás park állomásánál 2016. június 25-én. MTI Fotó: Máthé Zoltán
MTI Fotó: Máthé Zoltán
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik