Belföld

Jövőre többet fizet a közszféra

A jövő évben legalább 4 százalékos béremelésre kerülhet sor a közszférában, és a konvergenciaprogram lehetőségeitől függően félhavi illetményt is kaphatnak a közszférában dolgozók – jelentette be Budai Bernadett kormányszóvivő pénteken.

A kormányszóvivő tájékoztatásában elmondta, hogy 2009-ben ismét egy összegben, legkésőbb december 20-áig kapják meg a 13. havi fizetést a közszféra dolgozói.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik