Belföld

Kórházakban támad a lakásmaffia

Beteg, magatehetetlen embereket keresnek fel kórházakban a lakásmaffia tagjai, és íratnak velük alá adásvételi szerződéseket – tájékoztatta a Népszabadságot Balogh Róbert százados a lakásmaffia új módszereiről.

A lap beszámolója szerint kórházi alkalmazottak segítik a lakásmaffia munkáját: egyesek tájékoztatják a csalókat, kit érdemes felkeresniük, mások a szobatársak vagy a rokonok figyelmét terelik el a meggyőzés és az aláírás alkalmával.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik