Belföld

A Margitszigeten tüntettek a marihuána mellett

Vasárnap fiatalok a margitszigeti nagyréten tüntettek az illegális drogfogyasztás büntethetősége ellen.

Képünkön résztvevők a margitszigeti nagyréten a Kendermag Egyesületnek a nemzetközi Million Marijuna March kampány részeként rendezett fesztiválján.


Ez volt a negyedik ilyen jellegű, az illegális drogfogyasztás büntethetősége ellen tartott rendezvény. A budapesti eseményen mintegy kétezren vettek részt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik