Belföld

Új államtitkár a munkaügyi tárcánál

A miniszterelnök kezdeményezte a köztársasági elnöknél Tarcsi Gyula kinevezését a Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium közigazgatási államtitkárává, hétfői hatállyal – tájékoztatta a kormányszóvivői iroda az MTI-t.

Gyurcsány Ferenc egyúttal köszönetét fejezte ki munkájáért elődjének, Héthy Lajosnak. A kormányfő felkérte a szakembert arra, hogy tanácsaival a továbbiakban is segítse munkáját.

A kormányfő kezdeményezte továbbá Csák Ferenc kinevezését a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkárává január 9-i hatállyal. Elődje, Veress József január elsején távozott posztjáról.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik