Belföld

„Telelineáris” statisztikák

[FN] A KSH kimutatta, hogy az elmúlt évben csökkent a magyarországi analóg fővonalak száma - írja a Népszabadság. Míg 1999-ben 3,609 millió fővonal volt bekapcsolva, addig tavaly már csak 3,479 millió. Ezzel szemben egy év alatt az 1999-es 123 ezerről 322 ezerre nőtt az ISDN-vonalak száma. Részletek a Népszabadságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik